Na tvrdý vocas (prášek)

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (4)Počet hvězdiček je 5 z 5

Nasypanej

Na vocas jako kámen.

Varování: každá panenka bude udivena tak výtečným, pevným čurákem! Více

Doprava a platba

od 338 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks
Nasypanej

Na vocas jako kámen.

Varování: každá panenka bude udivena tak výtečným, pevným čurákem! Více

Doprava a platba

Balíček obsahuje:


1x L-Arginin - každá panenka bude udivena tak výtečným, pevným čurákem! Zvyšuje hladinu oxidu dusnatého NO (roztáhne cévy → rozproudí krev = postaví hůlku), což je i pump efekt (napumpuje svaly). A tím také podporuje růst svalové hmoty, zlepšuje hojení ran, metabolismus bílkovin, zvyšuje produkci růstového hormonu. Je vhodný pro všechny sportovce.

1x Maca - hůlka nahoru, gaťky dolů a celá noc "doslova" promrdaná. Prostě budete ten nejlibovější kanec v okolí, protože zvyšuje nadrženost jako přírodní alternativa anabolických steroidů. Zlepšuje kvalitu a produkci spermií - budete mít furt plnej mrskající se pytlík. Pozitivně upravuje hladiny hormonů. Snižuje stres, zlepšuje imunitní funkce a vitalitu. Maca je efektivní při zvyšování výkonnosti, umožňuje zdraví rozvoj svalstva a jeho posílení. 

1x Kotvičník zemní - jedna odměrka a tesťák Ti bude cákat i z vocasu, protože kotvičník stimuluje produkci testosteronu a díky němu narosteš v obrovské, sexem posedlé svalnaté prase, které nemá nikdy dost.

Příchuť Přírodní
Balení na 1 měsíc, 3 měsíce
Typ prášek
Balíček 1x L-Arginin v kapslích + 1x Pískavice (Fenugreek) + 1x Maca Macek + 1x Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris)