DigeZyme®

–33 %
DigeZyme® v tabletách 30 01
205 Kč –33 % 137 Kč / ks 119,13 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.10.2021

Jedním slovem = BLAŽENOST a pak už jen pupík a střívka v ráji. Díky 5 druhům enzymů - amyláza, proetáza, laktáza, lipáza a celuláza, které podporují zdravé trávení, vstřebávání živin (bílkoviny, sacharidy a tuky) a pomáhají tělu absorbovat nezbytné minerály a prostě vše co naládujete do bachorů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neodpovídají jen za stav zažívacího traktu, ale i za množství reakcí v organismu. Trávicí enzymy jsou biologicky aktivní látky produkované žlázami trávicí soustavy. Mají významnou úlohu v chemickém procesu trávení potravy - rozkládají molekuly jídla (bílkoviny, sacharidy a tuky) na dostatečně malé jednotky (aminokyseliny, glukózu a mastné kyseliny), které organismus dokáže vstřebat.

DigeZyme® a jeho účinné složky?

 • Amyláza je enzym tvořený slinivkou a slinnými žlázami, který štěpí škrob na jednodušší cukry. (28690 U/g)
 • Proteáza nebo proteotické enzymy pomáhají trávit bílkoviny na aminokyseliny a zajišťují jejich vstřebání a využití v organismu. Jejich nedostatek omezuje rozklad bílkovin, které následně v tlustém střevě podléhají procesům hnití a způsobují tak trávicí potíže (nadýmání, plynatost, průjmy). Zahrnují enzymy pankreatin, papain, trypsin, chymotrypsin a bromelain. (7650 U/g)
 • Laktáza je enzym, který štěpí laktózu (mléčný cukr) na glukózu a galaktózu. Doporučuje se lidem s laktózovou intolerancí, kteří nejsou schopni trávit laktózu, což vede k nadýmání, bolestem břicha a průjmům. (4760 U/g)
 • Celuláza je enzym důležitý pro štěpení potravin bohatých na vlákninu. Štěpí rostlinná vlákna na glukózu (jednoduchý cukr). Podporuje léčbu trávicích problémů (například syndrom nesprávného vstřebávání), v těle se nevytváří, a proto je ho potřeba přijímat ve stravě. (290 U/g)
 • Lipáza je lipolytický enzym, který štěpí tuky na glycerol a volné mastné kyseliny. Ty pronikají přes střevní stěnu do krve a jater, kde se následně odbourají. Lipáza řídí množství syntetizovaných tuků v organismu a zajišťuje redukci tukových zásob. Nedostatek tohoto enzymu je spojen s vysokým obsahem cholesterolu a cukru. (1225 U/g)

Výhody a účinky?

 • komplex 5 různých trávicích enzymů (amyláza, proetáza, laktáza, lipáza, celuláza)
 • podporuje celkové trávení přijaté potravy
 • podporuje trávení mléka a laktózy
 • podporuje trávení bílkovin, tuků, škrobu, potravin bohatých na vlákninu
 • podporuje tělu absorbovat živiny ze stravy
 • odstraní nepříjemné příznaky různých potravinových intolerancí

Doplňkové parametry

Kategorie: Enzymy
Účinek na: hubnutí, detoxikace, imunita, trávení
Forma: tableta
? Dávkování: 1x denně
? Složení: patentovaná směs enzymů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Chceš být monstrózní prase, který se s nikým a s ničím nesere? Nebo aby Ti stál vocas od rána do večera a byl tvrdej jako šutr? Tak jsi tady správně. Fofrem kupuj a je to tam!

PS: Princezny, nebojte se! Vám produkty pro vocasy budou taky šlapat na jedničku.