L-Ornitin v prášku

138 Kč / ks 120 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
20.5.2022

Bejby Vám nedokáže odolat, protože maximálně zvyšuje produkci inzulínu a růstových hormonů IGF-1, GH. Jde o neesenciální aminokyselinu, jejímž hlavním úkolem je transport odpadních produktů z mitochondrií buňky. Dále také podporuje vylučování glukagonu, který zvyšuje "pálení" tělesného tuku a rychle váže a odbourává části čpavku na formu neškodné kyseliny glutaminové. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teprve nedávno vědci zkoumali, jak doplnit výživu hospitalizovaných pacientů, kteří se zotavují po rozsáhlých popáleninách, složitých operacích, případně posttraumatických šocích. Základním problémem byla neschopnost vstřebat potřebné množství aminokyselin. Hned na začátku se vyloučila možnost jejich nedostatečného příjmu. Hlavní příčinou nízké proteinové syntézy bylo nadměrné vylučování glukokortikoidů a kortizolu jako hlavního katabolického hormonu. Ten zabraňoval buněčným proteinům a jiným chemickým sloučeninám spolupracovat na obnově tkání. Dalším problémem byla neschopnost organismu fungovat ve 24 h cyklu hormonálního působení inzulínu a glukagonu. Podáváním OKG ve stravě se zjistilo, že inzulínové a glukagonové reakce pankreatu se výrazně zlepšily a projevovaly jejich anabolické účinky.
Použití ornithinu je zcela univerzální. Je jedno, zda provádíte superintenzivní nebo superpomalý trénink, protože OKG potlačuje vylučování glukokorzikoidů, stejně tak i celkové projevy katabolismu s tím spojené. Kromě toho, zkracuje dobu regenerace, čímž se zvyšuje předpoklad nových přírůstků.
Alfa-ketoglutarát je třetí chemická sloučenina Krebsova cyklu, umožňující uvolňování energie v buňce. Také hraje důležitou roli v metabolismu dusíku, zejména při biosyntéze aminokyselin. Jeho účinnost narůstá během intenzivního zatížení. Alfa-ketoglutrát je dobrým zdrojem energie s malým dopadem na výkyvy hladiny krevní glukózy, a tím i inzulínu. OKG je vyráběno na základě opačných vlastností pH jednotlivých molekul. Kombinací dvou molekul ornithinu a jedné molekuly alfa-ketoglutarátu vzniká sůl ornitin alfa-ketoglutarát.

Výhody a účinky?

  • maximálně zvyšuje produkci inzulínu, IGF- 1 a GH (růstový hormon)
  • podporuje vylučování glukagonu, který zvyšuje "pálení" tělesného tuku
  • schopný rychle vázat a odbourávat části čpavku na formu neškodné kyseliny glutaminové
  • transportuje oxid dusný (NO) do svalů
  • s BCAA zvyšuje vyplavení inzulínu
  • s L-argininem účinkuje anabolicky
  • AAKG způsobuje silnou vazodilataci (rozšíření cév)
  • Ornitin hydrochlorid, Ornithine, L-ornitin hydrochlorid, L-ornitin HCL

Doplňkové parametry

Kategorie: Předtréninkové
Účinek na: růstový hormon, hubnutí, detoxikace
Forma: prášek
? Dávkování: 1g denně
? Složení: L-ornitin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Chceš být monstrózní prase, který se s nikým a s ničím nesere? Nebo aby Ti stál vocas od rána do večera a byl tvrdej jako šutr? Tak jsi tady správně. Fofrem kupuj a je to tam!

PS: Princezny, nebojte se! Vám produkty pro vocasy budou taky šlapat na jedničku.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení