Noční Protein

346 Kč / ks
Vyrábíme nové
Položka byla vyprodána…

Budete spát jako Méďa Béďa, protože hlavní výhodou je pomalé, postupné a rovnoměrné vstřebávání aminokyselin do těla. Proto se využívá jako noční protein před spánkem a uvolňuje se během celé noci. Poskytuje kvalitní obnovu svalových vláken, brání katabolismu a zajišťuje ještě větší využitelnost bílkovin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jde o micelární kasein, který je známý jako pomalu vstřebatelný noční protein, a proto se užívá před spánkem. Funguje na tom principu, že se aminokyseliny a bílkoviny vstřebávají do těla postupně po dobu až 7 hodin, což zajišťuje obnovu svalových vláken a zabraňuje odbourávání svalové hmoty v důsledku nedostatečného přísunu živin.
Při konzumaci před spaním se nejbližších 7 až 9 hodin nemusíte obávat katabolismu a vaše svalová vlákna budou mít dostatek stavební hmoty na růst. Díky tomu bude vaše regenerace rychlejší a svalové přírůstky větší.
Často se využívá jako doplněk výživy i tehdy, když je cílem sportovce ztráta nadbytečného tuku. Je to proto, že se po jeho konzumaci budete cítit déle sytí. Funguje na tom principu, že se v žaludku vytvoří hmota podobná gelu, která prodlouží tento pocit sytosti. Kromě toho je jeho aminokyselinový profil ideální pro diety a hubnutí.

Výhody a účinky?

  • vysoký podíl pomalu se vstřebávajících bílkovin
  • pomalý a rovnoměrný zdroj aminokyselin
  • potlačuje katabolismus
  • podporuje růst svalové hmoty
  • ztráta nadbytečného tuku
  • prodloužený pocitu sytosti

Doplňkové parametry

Kategorie: Noční
Účinek na: růst svalů, spánek, rozpad svalů
Forma: prášek
? Dávkování: 15g proteinu
? Složení: micelární kasein
? Balení: 315g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Chceš být monstrózní prase, který se s nikým a s ničím nesere? Nebo aby Ti stál vocas od rána do večera a byl tvrdej jako šutr? Tak jsi tady správně. Fofrem kupuj a je to tam!

PS: Princezny, nebojte se! Vám produkty pro vocasy budou taky šlapat na jedničku.