Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
4128 hodnocení
5
3883x
4
139x
3
20x
2
8x
1
78x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
KŠ
Karla Škrabalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.4.2026
PČ
Pavel Čermák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.4.2026
Velmi dobrá komunikace.
Rychlé zaslání
P
Pavel
(Administrátor)
29.4.2026
Dobrý den, Pavle,
díky za zprávu a zpětnou vazbu. Vážíme si toho.
Ať všechno šlape stejně hladce i příště - kdykoliv budete něco potřebovat, ozvěte se.
PK
Pavla Krepcikova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.4.2026
S obchodem jsem spokojená. Komunikace je v pořádku, zboží přišlo velmi rychle. Ohledně účinků - zatím je brzy posoudit.
P
Pavel
(Administrátor)
29.4.2026
Díky moc za férový feedback, Pavlo 🙂
Rychlost a komunikace máme zmáklé, teď jen dát tělu trochu času, ať si to „sedne“. U většiny věcí se první změny začnou ukazovat postupně, ne hned na první dobrou.
Kdyžtak pak klidně dejte update, jak to pokračuje - zajímá nás to 👍
VP
Vasyl Pleskun
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.4.2026
VA
Vendula FENCLOVÁ ABRHÁMOVÁ
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.4.2026
zklidňuje celkem rychle
P
Pavel
(Administrátor)
28.4.2026
Dobrý den, Vendulo,
díky moc! 🙂 Jsme rádi, že to zabralo tak rychle - přesně ten moment, kdy si řekneš „jo, dobrý, svět se zase točí správným směrem“ 😄
Ať ti tohle zklidňující kombo drží nervy na uzdě i dál.
ZD
Zuzana Drábková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.4.2026
ED
Eva David
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.4.2026
Super rychlé dodání,bezva ceny.Doporučuji👆🏻
P
Pavel
(Administrátor)
27.4.2026
Děkujeme Evi,
rychlý dodání a ceny, co dávají smysl - tak to má vypadat 👆🏻 Díky za doporučení, přesně pro tohle to děláme.
Ať ti to doma šlape stejně svižně jako naše balíky 😄
JH
Jaroslav Hlaváček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.4.2026
AK
Anna Klímová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.4.2026
Kapsle jsou menší, dobře se polykají. Není mi špatně od žaludku, zlepšilo se trávení
P
Pavel
(Administrátor)
26.4.2026
Dobrý den, Anno,
děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že vám kapsle sedí velikostí i snášenlivostí a že vnímáte posun v trávení.
Ať to šlape i dál 👍
IM
Iva Mitlehnerova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.4.2026
LT
Lukáš Trešl
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.4.2026
JP
Jaromír Pavlík
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.4.2026
PK
Pavlina Krejzková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.4.2026
JS
Jurij Sakavičjute
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.4.2026
Spokojenost..? Kurde a jak... Víc než na nejvíc..! Doporučuji každému kdo sem zabloudí jako já...
P
Pavel
(Administrátor)
26.4.2026
Dobrý den, Juriji,
tak tohle nás baví 😄 Díky za důvěru i za to, že jste se „zabloudil“ správným směrem.
Ať to šlape dál minimálně stejně dobře - a klidně ještě líp 💪
ML
Milada Lüdi
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.4.2026
JD
Jaroslav Drančák
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
25.4.2026
O
Oli
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.4.2026
Beru a cítím se lépe. Nejsem tolik unavená a a po větší zátěži to zvládám lépe. A snad už budu mít i ten kortizol v normě.
P
Pavel
(Administrátor)
26.4.2026
Děkujeme moc, Oli 🙂
Tohle se čte parádně. Jsme rádi, že se cítíte líp, máte víc energie a zátěž se zvládá lehčeji. Ať se drží směr dál.
MŠ
Marcela Šimková
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
25.4.2026
Dobrý den. Byla jsem šťastná že jsem konečně objevila obchod s doplňky co mi vyhovují a dávají smysl. Jednoduše, přehledně, super. Moje zklamání a fakt naštvání nastalo, kdy jsem z 9 lahviček otevřela jen dvě. Elektrolyty a ostropestřec. Všechny ostatní měly přilepená víčka. Musela jsem lahvičku rozříznout a přesypat. Nechtělo se mi to vracet, tolik času nemám. Ale fakt nevím, jestli si ještě něco objednám.
P
Pavel
(Administrátor)
26.4.2026
Dobrý den, paní Šimková,
tohle není v pořádku - a už vůbec ne u větší objednávky. Rozumím, že to naštve, zvlášť když zbytek dává smysl a funguje.
Víčka se někdy můžou „přichytit“ při manipulaci nebo skladování, ale rozhodně ne v takovém rozsahu, jak popisujete. Tohle je pro nás jasný signál, že musíme sáhnout do kontroly balení.
Navrhuju jednoduché řešení: napište nám prosím na e-mail (klidně jen odpovědí sem), které produkty to byly, a pošleme vám náhradu nebo to vyřešíme jinou formou, která vám bude dávat smysl - bez zbytečného běhání kolem reklamace.
Díky, že jste to napsala na rovinu. Pomáhá nám to tyhle věci odchytit a srovnat.
LŠ
Lenka Štrejlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.4.2026
JJ
Jana Jechová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.4.2026
