Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 4316 hodnocení
5
4063x
4
141x
3
21x
2
8x
1
83x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

PK Avatar autora Petr Kindl Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.8.2023
Jsem velmi spokojen. Dobré výrobky super cena i doručení . Mohu jen doporučit.
PČ Avatar autora Pavel Černý Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.8.2023
PB Avatar autora Petr Bracek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.8.2023
Super komunikace, super rychlost. Preparáty ohodnotím až jak zafungují 😃
MS Avatar autora Miroslav Schmied Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.8.2023
Naprostá spokojenos. Perfektní komunikace a rychlost zasílání
JŠ Avatar autora Jaroslav Šrotýř Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.8.2023
JŠ Avatar autora Jiří Švec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.8.2023
Skvělá komunikace,rychlé odeslání zboží,skvělé ceny
VD Avatar autora Vlastislava Dražková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.8.2023
DZ Avatar autora Danuše Zlatuskova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.8.2023
S obchodem v pořádku, přípravek užívám pár dní tak zatím nemohu hodnotit
MK Avatar autora Marcela Kounovská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.8.2023
SPOKOJENÁ
MK Avatar autora Milan Král Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.8.2023
R Avatar autora Radek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.8.2023
ZT Avatar autora Zuzana Tesařová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.8.2023
Perfektní!
SŠ Avatar autora Sylva Šuláková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.8.2023
MŠ Avatar autora Martin Švestka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.8.2023
JS Avatar autora Jana Smísitelova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.8.2023
RS Avatar autora Radomír Slavík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.8.2023
PP Avatar autora Petr Prášek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.8.2023
MŠ Avatar autora Miroslav Ševčík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.8.2023
OP Avatar autora Ondřej Pelc Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.8.2023
JZ Avatar autora Jana Zatloukalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.8.2023

Ovládací prvky výpisu

4316 položek celkem