Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
4128 hodnocení
5
3883x
4
139x
3
20x
2
8x
1
78x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
JM
Ján Mlynský
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.3.2026
VK
Veronika Kalibánová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.3.2026
Konečně co pomáhá !!
Doporučuji, určitě objednám další a další
P
Pavel
(Administrátor)
22.3.2026
Veroniko, děkujeme! 💪
Tohle nás baví číst - když to sedne a člověk ví, že to má svoje místo v jeho režimu.
A přesně o tom to je. Ne jednorázová věc, ale něco, co si postupně sedne a funguje dlouhodobě.
Budeme rádi, když u nás zase něco nasypeš. 🙌
SH
Simona Hájková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.3.2026
Jsem velmi spokojená, splnilo očekávání 😁
K
Kačka
(Administrátor)
19.3.2026
Simčo, děkujeme! 😁
Tohle se čte dobře, když splní očekávání, víme, že zapadlo přesně tam, kam mělo.
A přesně o to jde - mít věci, na který se můžeš spolehnout a který jedou s tebou, ne proti tobě.
Ať to šlape dál a kdykoliv budeš chtít zase něco nasypat, víš, kde nás najdeš. 💪
ZP
Zdenka Petrenková
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
18.3.2026
Páčia sa nám vtipné popisy k produktom. Dodanie bolo rýchle. Čo nám vadí, je písomná informácia na balení. Je to veľmi drobné písmo, potrebujeme lupu, aby sme mohli prečítať informáciu k produktu.
K
Kačka
(Administrátor)
19.3.2026
Děkujeme, Zdenko. 🙂
Máme radost, že vás baví naše popisy a že balíček dorazil rychle - přesně tak to má být.
A díky i za připomínku k etiketám. Máte pravdu, čitelnost je základ. Už teď se snažíme mít hlavní jazyk na obalu větší, ale víme, že je tam pořád prostor to posunout dál.
Postupně na tom pracujeme, ať to jde přečíst bez přimhouřených očí. 🙂
Díky, že jste si dala tu práci nám to napsat. 💪
RM
Roman Majer
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.3.2026
Rychle doruceni, vse je jak ma byt
P
Pavel
(Administrátor)
16.3.2026
Díky, Romane! 🙂
Rychlé doručení bereme jako samozřejmost - když už člověk objedná, je fajn mít balíček doma co nejdřív, než na něj půl týdne čekat.
Ať všechno dobře slouží a budeme rádi, když zase někdy u nás nasypete. 💪
IM
Ivana Matiášková
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
16.3.2026
Užívám 4 dny , po plavání nejsem vyřízená . Asi bude zabírat . Děkuji
P
Pavel
(Administrátor)
16.3.2026
Děkujeme, paní Matiášková! 😊
Máme radost, že už po pár dnech cítíte rozdíl. Když člověk po plavání není úplně „na odpis“, hned se do vody jde o dost radši.
Ať vám doplněk dobře zapadá do režimu a dělá radost i dál. 🏊♀️💪
JK
Jaromír Kolínský
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.3.2026
S
Silvia
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.3.2026
Veľmi rýchle doručenie,a ASWAGANDA JE JEDEN UZASNY PRODUKT,LEPŠIE SPÍM A NIC MA NEROZHÁDŽE 😊 DAKUJEM
P
Pavel
(Administrátor)
16.3.2026
Děkujeme, Silvie. 😊
Máme radost, že Ashwagandha sedla - lepší spánek a klidnější hlava jsou přesně důvody, proč ji lidi tak rádi sypou.
Když se člověk dobře vyspí, je hned svět o dost veselejší… a lidi kolem taky. 😄
Dobře naspaný člověk má půl dne vyhráno.
Ať vám dělá radost i dál.
MM
Mirka Mozolova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.3.2026
Hodně
P
Pavel
(Administrátor)
16.3.2026
Děkujeme, paní Mozolová. 🙂
Jsme rádi, že jste spokojená. Ať vám všechno dobře slouží a dělá radost.
RO
Remešová Olga
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.3.2026
JS
Jana Strejcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.3.2026
TC
Tatiana Chomova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.3.2026
VS
Václav Scheichl
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.3.2026
objednáno, zaplaceno a ještě ten den odesláno. Za mě super
P
Pavel
(Administrátor)
11.3.2026
Díky moc, Václave!
Rychlé odeslání nás baví - když už se člověk rozhodne nasypat, je škoda čekat.
Ať všechno dobře slouží a kdyby bylo cokoliv potřeba, klidně se ozvěte.
PL
Pavla Laudatova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.3.2026
HŠ
Helena Šůchova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.3.2026
Velmi
P
Pavel
(Administrátor)
11.3.2026
Děkujeme, paní Šůchová.
Máme radost, že jste spokojená. Ať vám všechno dobře slouží.
VO
Vladimír Ondruš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.3.2026
ER
Erika Ruszóová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.3.2026
VČ
Václav Čelůstka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.3.2026
MŠ
Michaela Šindelářová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.3.2026
MČ
Michal Čech
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.3.2026
Velmi brzký dodání. Pěkné balení. Pro studenta ideální :)
P
Pavel
(Administrátor)
9.3.2026
Michale, moc díky! 💪
Jsme rádi, že balíček dorazil rychle a udělal radost. A jestli navíc sedí i do studentského režimu, tak to nás těší dvojnásob.
Ať dobře slouží a kdyby bylo cokoliv potřeba, klidně se ozvi.
