Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 4313 hodnocení
5
4060x
4
141x
3
21x
2
8x
1
83x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

PK Avatar autora PETR KRATOCHVIL Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.11.2025
AD Avatar autora Alena Drozdová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.11.2025
IS Avatar autora Ivan Slabý Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.11.2025
JM Avatar autora Jiřina Mokrovicsová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.11.2025
NC Avatar autora Norbert Chmelnicky Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.11.2025
5
VM Avatar autora Veronika Michálková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.11.2025
DŘ Avatar autora David Řezniček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.11.2025
KP Avatar autora Kovalčík Peter Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.11.2025
RA Avatar autora Renáta Amlerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.11.2025
Produkty ižívám teprve krátce tak nemohu hodnotit, ale zboží jsem měla v cuku letu u sebe. Určitě dám vědět co to se mnou udělá 😃 Děkuji, Renáta 👋
AV Avatar autora Andrea Všetečková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.11.2025
Skvělý obchůdek, mají spoustu vychytávek. Teď je chytrolín že mě. Doporučuji jak výrobky, tak obchůdek.
RS Avatar autora Radmila Staňková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.11.2025
IR Avatar autora Irena Ratajova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.11.2025
MM Avatar autora Martin Mohyla Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.11.2025
HB Avatar autora Honza Benno Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.11.2025
všechno super. Jsem spokojený
VR Avatar autora Vojtěch Rašovský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.11.2025
NH Avatar autora Nikola Hážová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.11.2025
Super. :)
MK Avatar autora Michal Kudlicka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.11.2025
JK Avatar autora Jaroslav Kolařík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.11.2025
KT Avatar autora Kamil Tripšanský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.11.2025
RN Avatar autora Radka Netopilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.11.2025

Ovládací prvky výpisu

4313 položek celkem