Lecitin v prášku

182 Kč / ks 158,26 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
1.11.2021

Einstein by se červenal, jaká budete hlava, protože je nezbytný v procesu přenosu nervových podráždění a pro fyziologickou činnost mozkových buněk, brání usazování tuků nejen v játrech, podmiňuje přeměny cholesterolu, a tím chrání jaterní tkáň před tukovou degenerací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Patří mezi fosfolipidy, jeho hlavními složkami jsou mastné kyseliny a cholin, stejně tak i inositol. Cholin se často řadí mezi vitamíny B, a je jednou ze složek neurotransmiterů, a to konkrétně acetylcholinu, který zlepšuje paměť, a právě proto se používá ve stáří při problémech s pamětí. Inositol se také řadí do řady B-komplexu a podobně jako cholin, hraje roli v nervovém systému při přenosu podnětů.
Obě sloučeniny brání usazování tuků v játrech, a proto je příjem lecitinu prospěšný pro naše zdraví. Podmiňuje přeměny cholesterolu, brání jeho kumulaci v játrech, a tím chrání jaterní tkáň před tukovou degenerací, je nezbytný v procesu přenosu nervových podráždění a pro fyziologickou činnost mozkových buněk. Lecitin hraje důležitou roli i při prevenci proti arterioskleróze.

Výhody a účinky?

  • je nezbytný pro činnost mozkových buněk 
  • blahodárně ovlivňuje paměť a jiné mozkové funkce 
  • pomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu a tuků v organismu 
  • chrání játra před zvýšeným ukládáním tuků 
  • příznivě ovlivňuje kvalitu pokožky 
  • soy lecithin

Doplňkové parametry

Kategorie: Lecitin
Účinek na: hlava, pleť
Forma: prášek
? Dávkování: 2x 5 g denně
? Složení: Lecitin sójový 98 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Chceš být monstrózní prase, který se s nikým a s ničím nesere? Nebo aby Ti stál vocas od rána do večera a byl tvrdej jako šutr? Tak jsi tady správně. Fofrem kupuj a je to tam!

PS: Princezny, nebojte se! Vám produkty pro vocasy budou taky šlapat na jedničku.