Cordyceps

- –8 % až –8 %
Cordyceps v kapslích 30 01
396 Kč od 132 Kč - –8 % až –8 % 132 Kč / ks 366 Kč / ks od 132 Kč / ks 114,78 Kč bez DPH 318,26 Kč bez DPH od 114,78 Kč bez DPH
Vyrábíme nové Vyrábíme nové Zvolte variantu
Varianta

Zázračná houba, která byla původně určena jen pro císaře a vyhulené, teda vyvolené, která vyrovnává vzniklý deficit (po cvičení) v imunitním systému, harmonizuje psychický stav, odbourává stres, zlepšuje kvalitu spánku a díky tomu zvyšuje fyzickou výdrž i výkon a urychluje regeneraci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při jeho užívání dochází i ke snížení rizika poranění a k rychlejší regeneraci po zátěži. Při tréninku ve vysokohorském prostředí podávání Cordycepsu zvyšuje výdrž, ale i adaptaci na dané podmínky, poklesá aktivita parasympatiku, zvyšuje se počet červených krvinek, hematokrit i hemoglobin bez nárůstu sekrece EPO. Efekt má Cordyceps i na starší zdravé dobrovolníky. I u nich dochází k oddálení doby, kdy se začne ve tkáních kumulovat laktát, tedy doby, kdy dochází k přechodu na anaerobní metabolismus. Podobně tak test na mužích se sedavým zaměstnáním ukázal, že Cordyceps, který užívali 2 týdny, zlepšil využití kyslíku svaly, aerobní kapacitu, koncentraci laktátu po zátěži. Došlo i ke změnám v koncentraci katecholaminů, např. adrenalinu. Jeho koncentrace se zvyšuje. Cordyceps tedy prodlužuje a zvyšuje výkon a oddaluje únavu. Co se koncentrace hormonů týká, tu sledovala studie na trénovaných cyklistech, kteří dostávali Cordyceps. Byla měřena hladina testosteronu, která se po výkonu u cyklistů užívajících kombinaci hub změnila, vzrostla 4krát. Zatímco hladina stresového hormonu kortizolu se nezměnila. Snížila se i hladina volných radikálů. Tento výsledek ukazuje, že se při podávání přípravků z hub snižuje riziko přepětí a syndromu přetrénování.
Nadměrné a intenzivní cvičení zvyšuje hladinu volných radikálů, které poškozují tkáně a vyvolávají zánětlivou odpověď, ale také způsobují imunosupresi, proto byla testována u Cordycepsu v oddělených studiích. U sportovců zvyšuje Cordyceps produkci protizánětového cytokinu IL-10 a neutralizuje volné radikály. Cordyceps vyrovnává po cvičení vzniklý deficit v imunitním systému. Houby tedy ochraňují organismus sportovce před následky cvičení.

Výhody a účinky?

 • podpora výkonu, vytrvalosti a zkrácení fází regenerace při sportu
 • zlepšení odolnosti vůči stresu
 • dobře vstřebatelný
 • regulace plodnosti a sexuálních dysfunkcí/poruch (podpora libida)
 • podpora funkce ledvin
 • regulace štítné žlázy
 • posílení imunitního systému
 • pozvednutí lidské nálady
 • podpora kardiovaskulárního systému
 • podpora funkce plic
 • chuť na sex, zvýšení libida
 • cordyceps sinensis, žezlovka čínská, housenka čínská

Doplňkové parametry

Kategorie: Předtréninkové
Účinek na: erekce, deprese, psychika, imunita, štítná žláza, dýchání
Druh: extrakt
Forma: kapsle
? Dávkování: 1x denně
? Složení: extrakt z podhoubí Cordyceps

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Chceš být monstrózní prase, který se s nikým a s ničím nesere? Nebo aby Ti stál vocas od rána do večera a byl tvrdej jako šutr? Tak jsi tady správně. Fofrem kupuj a je to tam!

PS: Princezny, nebojte se! Vám produkty pro vocasy budou taky šlapat na jedničku.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení